pkksc2 logo

  
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Kūno kultūros ir sporto diena

IMG 8673Sveikatos stiprinimas yra procesas, suteikiantis daugiau galimybių rūpintis savo sveikata ir ją gerinti. Šių metų spalio 2 dieną Panevėžio mieste buvo surengta kūno kultūros ir sporto diena ir renginių ciklo „Spalis–sveikatos stiprinimo mėnuo“ atidarymas. Ši šventė buvo startas prieš spalio 5 dieną visoje Lietuvoje minimą Kūno kultūros ir sporto dieną. Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu, 2008 m. ši diena įtraukta į Atmintinų datų sąrašą. Visoje Lietuvoje šią dieną organizuojami sporto renginiai, į kuriuos stengiamasi įtraukti visus žmones, skiriamas dėmesys kūno kultūros ir sporto plėtrai visuomenėje. Visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Sportuodami jaučiamės ne tik stipresni, sveikesni, žvalesni, bet ir vizualiai esame patrauklesni, gyvybingesni, jaunatviškesni ir gražesni sau bei kitiems. Kiekviena visuomenė siekia, kad jos gyventojai būtų sveiki, stiprūs ir darbingi.

Šiai dienai atminti  mieste vyko 5 km bėgimas „Senvagė–Skaistakalnis–Senvagė“, atvirosios  miesto kalnų dviračių lenktynės „Nuo jaunų dienų iki olimpinių aukštumų“, mankšta, kurią vedė KKSC lengvosios atletikos trenerė A.Dobregienė  ir projekto „Už sveiką Panevėžio miestą“ (3 ratai aplink Senvagę) uždarymas.
Bėgime „Senvagė–Skaistakalnis–Senvagė“ dalyvavo per 100 dalyvių. Vaikinų tarpe pirmą vietą iškovojo Arminas Čivilis (14.41,7), antrą vietą – Eimantas Zopelis (15.20,1), o trečias liko Dominykas Jakubauskas (15.31,7). Merginų grupėje pirmą vietą iškovojo Renata Butkytė (18.26,8), antrą vietą užėmė Justina Gineitytė (19.14,3), trečia liko Raminta Staškevičiūtė (19.23,5).
Atvirosiose  miesto kalnų dviračių lenktynėse „Nuo jaunų dienų iki olimpinių aukštumų“ startavo 70 dviratininkų. 1997-1999 m. g. amžiaus grupėje mergaičių tarpe pirmą vietą iškovojo K. Vaičytė, antrą vietą–S. Černykytė, trečia liko A. Urbonavičiūtė, o berniukų tarpe pirmą vietą iškovojo V. Lašinis, o antrą vietą–S. Žukauskas, trečias liko K.Punkrys. 2000-2001 m. g. amžiaus grupėje mergaičių tarpe pirmą vietą iškovojo E. Šadauskaitė, antrą vietą–A.Giedraitytė, o trečią vietą–E. Laurinavičiūtė, 2001-2002 m. berniukų tarpe pirmą vietą iškovojo K. Marcinkevičius, antrą vietą–E. Aželis , o trečią vietą iškovojo M. Bitinas. 1999-2000m.g amžiaus grupėje vaikinų tarpe pirmą vietą iškovojo K. Vaitaitis, antrą vietą–I. Mikalajūnas,o trečią vietą–A. Seliava. Naujokių mergaičių tarpe pirma buvo Guoda Gribauskaitė, antrą vietą užėmė Gerda Gribauskaitė, trečioji liko B. Labakojytė.
Kūno kultūros ir sporto dienos renginiuose Panevėžyje dalyvavo per 300 dalyvių. Šioje dienoje dalyvavo ne tik Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai , bet ir M. Rimkevičaitės technologinės mokyklos moksleiviai, Juozo Miltinio, J. Balčikonio, K. Paltaroko gimnazijų, Vyturio, M. Karkos, kitų mokyklų moksleiviai bei Panevėžio gyventojai. Aktyviausiai dalyvavo M. Rimkevičaitės technologijos mokyklos moksleiviai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Vytauto Žemėčio.
Visiems bėgimų ir dviračių lenktynių dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai, prizininkams atminimo dovanėlės .
Šventėje kiekvienas galėjo įvertinti savo galimybes ir pasirinkti tokį fizinį krūvį, kuris jam tinkamas.
Atsisveikindami kūno kultūros entuziastai ir specialistai linkėjo kiekvienam atrasti patinkančią fizinės veiklos rūšį ir mėgautis sveiku bei ilgu gyvenimu.

Sporto renginiai ŠIANDIEN

Nėra

Nuorodos

100 renginiai panevėžyje s

 

miestas

 

 

kksd

 

 

 

Futboloakademija

 

 sekunde

 

 

aina

 

paninfo2

 

Pramogos

 

sitemape