Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių apdovanojimai - Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

pkksc2 logo

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių apdovanojimai

DSC 0062Gruodžio 29 dieną daugiau nei 300 jaunųjų sportininkų susirinko į „Aukštaitijos“ sporto kompleksą, kur vyko 2014 metų Panevėžio kūno kultūros ir sporto centre kultivuojamų sporto šakų Lietuvos čempionatų laimėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Į šį renginį pasveikinti sportininkų atvyko Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Maurikijus Grėbliūnas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Janina Gaidžiūnaitė. Savivaldybės atstovai kartu su kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Sauliumi Raziūnu sveikinimo kalbose jauniesiems sportininkams linkėjo sportinių laimėjimų, sėkmės, kartu prisimindami ir šių metų įvykius.

O šiais metais kūno kultūros ir sporto centrui suėjo 10 metų. Per šį laikotarpį kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai sudalyvavo net 3 Olimpinėse žaidynėse. Atėnuose dalyvavo 6, Pekine – 5 ir Londone – 1 kūno kultūros ir sporto centro sportininkas. 2004 metais Atėnuose dviračių treko atstovė Simona Krupeckaitė, liko per laiptelį nuo prizininkų pakylos ir  užėmė aukštą 4 vietą. Olimpiadose taip pat dalyvavo dviratininkai Ignatas Konovalovas, Vilija Sereikaitė, Svetlana Pauliukaitė, Edita Pučinskaitė, Rasa ir Jolanta Polikevičiutės. Per 10-metį kūno kultūros ir sporto centro sportininkai garsino Panevėžį ir Lietuvą visame pasaulyje. Simona Krupeckaitė gerino Pasaulio rekordus, daug kartų tapo pasaulio, Europos čempione ir prizininke, kitos trekininkės Vilija Sereikaitė, Vaida Pikauskaitė, Aušrinė Trebaitė ir Gintarė Gaivenytė taip pat parvežė ne vieną medalį iš Tarptautinių varžybų.  Pasaulio vicečempionu ir Europos čempionu tapo baidarininkas Vytautas Vaičikonis. Dziudo sportininkė Laura Naginskaitė pirmose Jaunimo Olimpinėse žaidynėse iškovojo 3 vietą, graikų romėnų imtynininkas Kristupas Šleiva Europos jaunių čempionate iškovojo 3 vietą. Krepšininkas Mantvydas Stašelis su Lietuvos 19-čių rinktine tapo Europos bronzos medalininku. Svajūnas Jonauskas iškovojo pergalę  dviračių treko  sprinto  lenktynes Pasaulio jaunių čempionate.

Kalbant apie 2014 metus buvę ir dabartiniai kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai puikiai pasirodė tarptautinėje arenoje auklėtiniai. Buvęs centro sportininkas triatlonininkas Tautvydas Kopūstas Europos 18-19 metų čempionate laimėjo aukso medalį, o trekininkė Vilija Sereikaitė Europos treko čempionate užėmė 3 vietą asmeninėse persekiojimo lenktynėse. Šiais metais kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė trekininkė Edita Mazurevičiūtė iškovojo aukso medalį Portugalijoje Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionate omniumo rungtyje. Dviratininkė Ema Manikaitė dalyvavo Jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse Nandzinge ir viename etape laimėjusi 2 vietą, bendroje įskaitoje užėmė 7 vietą.

Svarbiausias šių besibaigiančių 2014 metų kompleksinis  sporto renginys – Lietuvos jaunučių žaidynės, kuriose gerai pasirodė Panevėžio sportininkai, tik  po atkaklios kovos pralaimėję klaipėdiečiams, bet pralenkę  Šiaulių miesto sportininkus ir antroje miestų grupėje užėmę 2 vietą. Jaunučių žaidynių komandinėje įskaitoje sporto centro sportininkai pirmąją vietą  iškovojo dviračių sporto varžybose, antrąją vietą baidarių ir kanojų  irklavimo varžybose, trečiąsias vietas – bokso, stalo teniso ir orientavimosi sporto varžybose. Renginio metu buvo pagerbti treneriai svariai prisidėję prie žaidynių laimėjimų. Savivaldybės mero padėkas gavo Algimantas Buividas, Jolanta Četkauskienė, Pavelas Bespalovas, Vytautas Vaičikonis, Aldona Dobregienė, Ieva Klimašauskienė, Algirdas Šalkauskas, Petras Prokofjevas, Bronius Kraujelis, Rytis Velička, Marius Baranauskas.

Į šventinį renginį atvyko ir Kalėdų senelis, kuris visiems čempionams ir prizininkams įteikė saldžias dovanas ir kūno kultūros ir sporto centro kalendorius. Po renginio visų susirinkusiųjų Kalėdų senelio diskoteka.