pkksc2 logo

  
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Panevėžiečiai įkrėtė į kailį Š. Marčiulionio akademijos auklėtiniams

Krepsinis-Panevežys-Marciulionio-mokykla-00Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) krepšinio komanda, kurią sudaro gimę 1998 m., antradienį vakare namuose žaidė Lietuvos krepšinio jaunių čempionato I diviziono rungtynes prieš sostinės Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos II komandą ir ją įveikė 89:83 (23:19, 25:19, 20:18, 21:27).

Tado Mykolaičio auklėtiniai nesėkmingai pradėjo šį sezoną, čempionato pradžioje pralaimėtos penkerios iš eilės rungtynės ir pergalė iškovota mače su Kretingos ekipa. Prieš rungtynes tarp Panevėžio ir Š. Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtinius, kuriuos treniruoja pernai „Lietkabelyje“ sezono pradžioje dirbęs Gintautas Vileita, favoritais pagrįstai buvo laikomi svečiai iš sostinės.

Tačiau T. Mykolaičio auklėtiniai užtikrintai žaidė ir didino persvarą, o lemiamame ketvirtyje išsaugojo pergalingą pranašumą.

„Vaikinai antradienį žaidė užsivedę. Po mačo kalbėjau su auklėtinių tėvais, ir jie pripažino, kad ekipa sužaidė geriausias savo rungtynes. Rezultatas galėjo būti didesnis, darėme klaideles, tačiau svarbiausia pergalė“, – komentavo Panevėžio KKSC-„TM komanda“ strategas. Panevėžiečiai trečiajame kėlinyje pirmavo 18 taškų skirtumu, tačiau likus žaisti pusę minutės, ekipas skyrė vos 3 taškai – 83:80. Tačiau lemiamu momentu aikštės šeimininkai nebeklydo, taikliai mėtė baudas ir iškovojo svarbią pergalę.

Panevėžio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Aretas Jasiūnas – 28 taškai (12/20 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Titas Kručas – 21 taškas (5/15 dvitaškiai, 8/10 baud.), Titas Mincė – 18 taškų (6/ dvitaškiai, 6/7 baud., 15 atk. kam.), Rokas Staškūnas – 12, Ignas Jonušys – 5, Šarūnas Kenešis – 3, Karolis Janonis – 2 taškai.

„Pernai debiutinis sezonas I divizione buvo sėkmingas, iškovojome 7 pergales ir užėmėme septintą vietą. Šiemet startas nevykęs, galbūt vaikinai pernelyg nusiramino, patikėjo, kad neiškris į žemesnį divizioną. Čia visos komandos stiprios, tačiau yra kelios mūsų lygio, su kuriomis reikia žaisti susikaupus ir galima laimėti. Yra kelios pajėgesnės, prieš kurias reikia labai gerai sužaisti ir reikia tikėtis sėkmės.

Pernai, sakyčiau, galbūt mūsų niekas neįvertino, šiemet mus jau žino. Kiekvienas treneris analizuoja, atkreipia dėmesį į pavojingiausius krepšininkus, komandos į aikštę žengia pasiruošusios.

Šiemet buvo eilė rungtynių, kuriose turėjome laimėti. Galbūt pradėdavome nesusikaupę. Vėliau vaikinai pamatė, kad čempionatas jau įpusėjo, o pergalių – nulis. Komanda suprato, kad reikia susikaupti, kovoti ir rinkti taškus.

Panaši situacija buvo ir miesto pirmenybėse, kuriose startavome pralaimėjimais. Iškovojome keturias pergales iš eilės Panevėžio miesto B lygoje“, – pasakojo T. Mykolaitis.
Po pergalės prieš Š. Marčiulionio krepšinio akademijos II komandą Panevėžio KKSC-„TM komanda“ I divizione užima 7 vietą (2 pergalės/5 pralaimėjimai) 10-ies ekipų turnyre. Pirmauja Kauno „Aisčiai-II“ (7/0), antri – A. Sabonio KC (6/2), treti – Š. Marčiulionio KA I ekipa (5/3).

Šiauliuose – antri

Praėjusį savaitgalį T. Mykolaičio treniruojami 2000 m. gimimo vaikinai sėkmingai žaidė Šiauliuose vykusiame trijų dienų A. Sireikos krepšinio akademijos turnyre. Čia varžėsi 2000-aisiais metais gimę berniukai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Lenkijos. Panevėžiečiai 50:53 nusileido Belostoko ekipai, 37:73 pralaimėjo Maskvos „Glorija“ krepšininkams, vėliau 49:42 pranoko Vilniaus KM ekipą, įveikė 68:47 šeimininkų šiauliečių komandą ir 56:39 palaužė bendraamžių iš Latvijos pasipriešinimą.

Galutinėje rikiuotėje panevėžiečiai su Šiaulių A. Sireikos KA komanda surinko po 3 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus, tačiau tarpusavio rezultatas antrąja vieta leido džiaugtis Panevėžio KKSC-„TM“ komandai. Jai atstovavo Sporto vidurinės mokyklos auklėtiniai Edgaras Šlaitas, Ginas Mulevičius, Vytautas Jakubaitis, Daivaras Dulkė, Marius Žeruolis, KKSC besitreniruojantys Domantas Strikulys, Matas Lukminas, Tadas Kirdeikis, Kasparas Mikalajūnas, Rytis Pilkauskas, Nedas Kokanauskas, Jonas Jurgaitis.

Šalies krepšinio jaunių, moksleivių čempionatų I divizionuose rungtyniauja dar 8 komandos.

Panevėžio KKSC gimusių 1996 m. jaunimo komanda, treniruojama Viktoro Apinio „Olimpinės taurės“ čempionate užima 7 vietą iš 8 ekipų.

KKSC merginų, gimusių 1997-1998 m., komanda, treniruojama Ilonos Rimšienės, užima 7 poziciją 8 komandų čempionate.

KKSC 1999-2000 m. gimusių merginų komanda, (tren. Jolanta Četkauskienė), užima 2 vietą 8 komandų čempionate.

KKSC-„TM“ 2000 m. gimusių vaikinų komanda (tren. T. Mykolaitis) užima 6 vietą (2/4) 10-ies ekipų pirmenybėse.

KKSC 2001 m. gimusių vaikinų ekipa (tren. V. Apinys) užima 9 vietą (1/5) dešimties ekipų čempionate.

KKSC 2001-2002 m. gimusių mergaičių komanda (tren. J. Četkauskienė) užima 3 vietą (3/3) 8-ių ekipų pirmenybėse.

KKSC 2003 m. gimusių berniukų komanda (tren. Žydrūnas Valuckis) varžosi „Pirmasis iššūkis“ čempionato D pogrūpyje.

KKSC 2003 m. gimusių mergaičių ekipa (trenerė I. Rimšienė) dalyvauja „Pirmasis iššūkis“ čempionate.

sekunde

Sporto renginiai ŠIANDIEN

Nėra

BASEINAS JAU DIRBA!

PVSB lankstinukas Apuse

PVSB lankstinukas Bpuse

Draudimo nuo traumų apsauga sporto būreliuose (su sporto 3000 €, 6000 € rizika)

Nuorodos

100 renginiai panevėžyje s

 

miestas

 

 

kksd

 

 

 

Futboloakademija

 

 sekunde

 

 

aina

 

paninfo2

 

Pramogos

 

sitemape