pkksc2 logo

  
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Panevėžio KKSC rankininkai – I lygos lyderiai

rankinisSekmadienį prasidėjo antrasis Lietuvos I lygos vyrų rankinio čempionato ratas, kuriame dalyvauja 11 komandų, suskirstytų į du pogrupius. Panevėžiui čempionate atstovauja dvi rankinio komandos: Panevėžio KKSC–„Grifas“ ir Panevėžio sporto vidurinės mokyklos komanda, sudaryta iš perspektyvių jaunųjų rankininkų.

KKSC-„Grifas“ labai sėkmingai žaidė pirmąjį ratą: laimėjo visas 5 rungtynes bei užtikrinta pergale pradėjo antrąjį ratą. Komandoje rezultatyviai rungtyniauja Kūno kultūros ir sporto centro (PKKSC) jaunimo komandos moksleiviai kapitonas Karolis Bliuvas ir Modestas Vaitekūnas, pelnę jau po 34 įvarčius.

Taip pat komandos garbę gina Rokas Zemlickas (26 įvarčiai), Gediminas Šiburkis (15 įvarčių), Domantas Pukas (11 įvarčių), Deividas Miškinis (23 įvarčių), Mindaugas Rutkauskas (18 įvarčių), Egidijus Narakas (15 įvarčių) bei komandos patirtis – vartininkas Arūnas Janulis.

Geras patirties ir jaunimo lydinys sieks ir šiais metais pačių aukščiausių tikslų šalies I lygos čempionate.
„Dėl lėšų stygiaus jau treti metai Panevėžio komanda nedalyvauja Lietuvos aukščiausiosios lygos čempionate, o miesto savivaldybės finansavimas tiesiog apgailėtinas. Jo neužtenka teisėjavimo išlaidoms padengti. Esame užburtame rate“, – komentavo Panevėžio rankinio treneris Valdemaras Burba.

Mieste treniruojasi daug gabaus jaunimo, kuris nuolat tampa savo amžiaus grupės Lietuvos čempionais ir prizininkais. Rankininkai galėtų sėkmingai atstovauti Panevėžio miestui aukščiausiame Lietuvos lygos čempionate.

Kasmet po keletą žaidėjų papildo kitų miestų komandas, rungtyniaujančias Lietuvos aukščiausiojoje lygoje. Pasak trenerio, tik turint pinigų galima dalyvauti Lietuvos vyrų čempionate, siekti rezultatų, o kol jų nėra, sudėtinga rasti rėmėjų. Panevėžiečiams siekiant tobulėti ir žaisti aukštesniu lygiu, belieka vykti į kitų miestų komandas. „Panevėžio rankininkai kol kas gali tik pasvajoti, kada išbėgs į aikštelę aukščiausiame lygos čempionate su rankinio kamuoliu rankoje“, – kalbėjo rankinio treneris.

sekunde

Sporto renginiai ŠIANDIEN

Nėra

BASEINAS JAU DIRBA!

PVSB lankstinukas Apuse

PVSB lankstinukas Bpuse

Draudimo nuo traumų apsauga sporto būreliuose (su sporto 3000 €, 6000 € rizika)

Nuorodos

100 renginiai panevėžyje s

 

miestas

 

 

kksd

 

 

 

Futboloakademija

 

 sekunde

 

 

aina

 

paninfo2

 

Pramogos

 

sitemape