pkksc2 logo

  
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių apdovanojimai

DSC 0062Gruodžio 29 dieną daugiau nei 300 jaunųjų sportininkų susirinko į „Aukštaitijos“ sporto kompleksą, kur vyko 2014 metų Panevėžio kūno kultūros ir sporto centre kultivuojamų sporto šakų Lietuvos čempionatų laimėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Į šį renginį pasveikinti sportininkų atvyko Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Maurikijus Grėbliūnas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Janina Gaidžiūnaitė. Savivaldybės atstovai kartu su kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Sauliumi Raziūnu sveikinimo kalbose jauniesiems sportininkams linkėjo sportinių laimėjimų, sėkmės, kartu prisimindami ir šių metų įvykius.

Skaityti daugiau: Panevėžio kūno...

V. Variakojo atminimo turnyre – A. Melaikaitės pergalė

sport-trumpai-STALO-TENISASGruodžio 13-ąją Pavevėžyje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras Lietuvos nusipelniusiam treneriui, sporto patriarchatui Vilhelmui Variakojui atminti. 11-13 metų mergaičių grupėje visus susitikimus laimėjo „Saulėtekio“ progimnazijos šeštokė Augustė Melaikaitė.

Pusfinalyje Augustė 3:0 nugalėjo vilnietę Emiliją Ryliškytę, o finale po įtemptos ir permainingos kovos 3:2 pranoko Korneliją Ščiglaitę iš sostinės. 10-mečių ir jaunesnių berniukų grupėje geriausiai pasirodė svečias iš Gardino Vladimiras Belokonas, kuris 3:2 įveikė kaunietį Roką Kisielių. Trečias liko kaliningradietis Vitalijus Strelcovas, kuris „mažajame“ finale 3:1 pranoko panevėžietį Gytį Kniazių.

Skaityti daugiau: V. Variakojo...

Panevėžiečiai įkrėtė į kailį Š. Marčiulionio akademijos auklėtiniams

Krepsinis-Panevežys-Marciulionio-mokykla-00Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) krepšinio komanda, kurią sudaro gimę 1998 m., antradienį vakare namuose žaidė Lietuvos krepšinio jaunių čempionato I diviziono rungtynes prieš sostinės Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos II komandą ir ją įveikė 89:83 (23:19, 25:19, 20:18, 21:27).

Tado Mykolaičio auklėtiniai nesėkmingai pradėjo šį sezoną, čempionato pradžioje pralaimėtos penkerios iš eilės rungtynės ir pergalė iškovota mače su Kretingos ekipa. Prieš rungtynes tarp Panevėžio ir Š. Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtinius, kuriuos treniruoja pernai „Lietkabelyje“ sezono pradžioje dirbęs Gintautas Vileita, favoritais pagrįstai buvo laikomi svečiai iš sostinės.

Skaityti daugiau: Panevėžiečiai...

Panevėžio KKSC rankininkai – I lygos lyderiai

rankinisSekmadienį prasidėjo antrasis Lietuvos I lygos vyrų rankinio čempionato ratas, kuriame dalyvauja 11 komandų, suskirstytų į du pogrupius. Panevėžiui čempionate atstovauja dvi rankinio komandos: Panevėžio KKSC–„Grifas“ ir Panevėžio sporto vidurinės mokyklos komanda, sudaryta iš perspektyvių jaunųjų rankininkų.

KKSC-„Grifas“ labai sėkmingai žaidė pirmąjį ratą: laimėjo visas 5 rungtynes bei užtikrinta pergale pradėjo antrąjį ratą. Komandoje rezultatyviai rungtyniauja Kūno kultūros ir sporto centro (PKKSC) jaunimo komandos moksleiviai kapitonas Karolis Bliuvas ir Modestas Vaitekūnas, pelnę jau po 34 įvarčius.

Skaityti daugiau: Panevėžio KKSC...

Sporto renginiai ŠIANDIEN

Nėra

BASEINAS JAU DIRBA!

PVSB lankstinukas Apuse

PVSB lankstinukas Bpuse

Draudimo nuo traumų apsauga sporto būreliuose (su sporto 3000 €, 6000 € rizika)

Nuorodos

100 renginiai panevėžyje s

 

miestas

 

 

kksd

 

 

 

Futboloakademija

 

 sekunde

 

 

aina

 

paninfo2

 

Pramogos

 

sitemape