pkksc2 logo

Kūno kultūros ir sporto diena Panevėžyje

DSC 05992017 m. spalio 5 d. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras organizavo Kūno kultūros ir sporto dieną Panevėžyje. Renginys prasidėjo kultūros ir poilsio parke, kuriame vyko miesto darželių orientavimosi sporto varžybėlės „Mokomės orientuotis“ . Jose dalyvavo 5-6 m. darželių auklėtiniai. Vaikai susipažino su orientavimosi sporto žemėlapiu ir įveikė 0,6 km ir 4 kontrolinių punktų trasą. Varžybose pirmąją vietą iškovojo l/d „Pasaka“, antrą vietą – l/d „Riešutėlis“ ir trečiąsias vietas iškovojo l/d „Papartis“ ir „Puriena“.

Po pietų renginiai persikėlė į Senvagę. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 320 bėgikų. Čia kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos trenerė K. Jasinskaitė ir krepšinio klubo „Lietkabelis“ krepšininkais pravedė mankštą. Po mankštos visi dalyviai bėgo vieną ratą aplink Senvagę. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti Kūno kultūros ir sporto dienos sukurtais medaliais. Mergaičių 2004 m. gimimo ir jaunesnių tarpe nugalėtoja tapo Monika Navakaitė, antra buvo Deimantė Barzdenytė, trečioji Živilė Žiūkaitė. Jaunesniųjų berniukų tarpe pirmas finišavo Justas Matuza, antras buvo Kristupas Rimkus, o trečias Gytis Kudulis. Vyresniųjų nei 2003 metų gimimo amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Evelina Savickaitė, antroji buvo Miglė Mincytė, trečia Gabrielė Garbauskaitė. Vaikinų tarpe nugalėjo Domantas Jakimavičius, antrasis buvo Deivydas Jatužis, trečias Darius Kriukovskis. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti suvenyrais.