pkksc2 logo

  
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Pasveikinti jaunieji miesto sportininkai ir jų treneriai

www.panevezys.ltŠiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas pagerbė Lietuvos jaunių žaidynių prizininkus, šalies čempionus ir jų trenerius. Nugalėtojams įteikti medaliai, padėkos ir atminimo dovanos.

„Trenerių ir jų ugdomų sportininkų laimėjimai – ne tik asmeniniai, vainikuojantys profesionalumą, kruopštų ir atsakingą darbą. Kartu tai ir Panevėžio laimėjimas, nes pergalėmis sportininkai garsina mūsų miestą“, - pabrėžė meras R. Račkauskas.

„Už nuopelnus Panevėžio sportui“ ir ilgametį darbą II laipsnio medaliais apdovanoti treneriai Eduardas Vedluga (dziudo) ir Vidas Datenis (lengvoji atletika).

Mero padėkos raštai už puikų sportininkų parengimą 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynėms įteikti šiems treneriams: Aldonai Dobregienei (lengvoji atletika), Algimantui Buividui (dviračių sportas); Vytautui Vaičikoniui (baidarių ir kanojų irklavimas); Zifridai Gleveckienei (lengvoji atletika); Ričardui Baltai (dziudo); Vidmantui Urbonui (triatlonas); Valdemarui Burbai (rankinis); Mariui Baranauskui (graikų ir romėnų imtynės). Mariui Skinderiui (futbolas) – už puikų sportininkų parengimą 2015 m. Lietuvos U-18 čempionatui ir elitinei U-18 lygai.

Mero padėkos raštai ir atminimo dovanos įteiktos ir geriausiems Kūno kultūros ir sporto centro individualių sporto šakų sportininkams: Lukui Šakaliui (baidarių ir kanojų irklavimas, treneris V. Vaičikonis), Rūtai Sutkutei (boksas, treneris Darius Katkevičius), Olivijai Baleišytei (dviračių sportas, trenerė Solveiga Baleišytė), Silvijai Latožaitei (dviračių sportas, treneriai Vitalija Breivienė ir Vytautas Indreliūnas), Raventai Zeniauskaitei (dziudo, treneris Vidas Klimašauskas), Modestui Auguliui (graikų ir romėnų imtynės, treneris Albinas Batūra), Kornelijai Rauduvytei (krepšinis, trenerė Jolanta Četkauskienė), Tomui Juknevičiui (lengvoji atletika, treneris Vidmantas Ščevinskas), Domantui Balčiūnui (orientavimosi sportas, trenerė Vilma Rudzenskaitė), Domantui Pukui (rankinis, treneris Valdemaras Burba), Simonai Jaškūnaitei (rankinis, trenerė Aldona Šlėktienė), Ernestui Kareivai (regbis, treneris Anatolijus Smirnovas), Aistei Dervinytei (stalo tenisas, treneris Rytis Velička), Viktorui Šuiskij (sunkioji atletika, treneris Gintautas Čeponis), Andriui Brazdžioniui (šachmatai, treneris Virginijus Lakiūnas), Juliui Tumui (tinklinis, treneris Vytautas Skunčikas) ir Titui Pumpučiui (triatlonas, treneris Vidmantas Urbonas).

Atminimo dovanėlėmis apdovanoti ir dar 162 jaunieji sportininkai – baidarių-kanojų irkluotojai, boksininkai, dviratininkai, imtynininkai, lengvaatlečiai, rankininkai, stalo tenisininkai, šachmatininkai, triatlonininkai, futbolininkai, dziudo, sunkiosios atletikos, orientavimosi sporto atstovai.

herbaspanevezys 

Sporto renginiai ŠIANDIEN

Nėra

Nuorodos

100 renginiai panevėžyje s

 

miestas

 

 

kksd

 

 

 

Futboloakademija

 

 sekunde

 

 

aina

 

paninfo2

 

Pramogos

 

sitemape