pkksc2 logo

Daugiakovių varžybose pagerintas uždarų patalpų rekordas

DSC 1292Praėjusią savaitę Kaune vyko tarptautinės kalėdinės daugiakovių varžybos. Kartu vyko ir LLAF daugiakovių ir šuolių su kartimi varžybos. Sėkmingai paskutinėse šių metų varžybose dalyvavo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniai, treniruojami Aldonos Dobregienės. Merginų jaunių grupėje čempione tapo Urtė Bačianskaitė, kuri pagerino keturioliką metų gyvavusį Lietuvos 15-mečių uždarų patalpų rekordą. Urtė penkiose rungtyse – 60 m b/b, šuolyje į aukštį, rutulio stūmime, šuolyje į tolį ir 800 m bėgime surinko 3572 taškus ir 40 taškų aplenkė savo konkurentę Beatričę Juškevičiūtę iš Kauno. Šiose varžybose jaunių vaikinų tarpe vicečempionu tapo Domantas Dobrega, kuris septyniose rungtyse surinko 4486 taškus. Pirmą kartą tokiose varžybose jaunimo grupėje dalyvavęs Mantas Linkevičius užėmė devintą vietą. Iš viso šiose varžybose startavo 48 dalyviai.

Iš tarptautinio bokso turnyro grįžo su aukso medaliais

P 20151219 134706 1 1Praėjusį šeštadienį (gruodžio 19 d.) Pasvalyje vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos ir Latvijos komandos. Jaunieji Panevėžio KKSC ir bokso klubo „Olimpietis“ sportininkai sėkmingai baigė šių metų startus ir grįžo su aukso medaliais. Čempionais svorio kategorijoje iki 32 kg tapo Algirdas Žilinskas, iki 34 kg – Edgaras Trotenskis, iki 38 kg – Martynas Suchockis, iki 42 kg – Lukas Šulga. Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneris Darius Katkevičius. Svorio kategorijoje iki 62 kg nugalėtoju tapo Simonas Urbonavičius (treneriai D. Katkevičius ir J. Kibas).

Džiaugiamės įstaigos darbuotojais, tapusiais kraujo donorais!

Kraujo donorysteGruodžio 9-ąją kūno kultūros ir sporto centras kartu su Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikomis įvykdė pirmąją ir tikimės, gražia tradicija tapsiančią, neatlygintinos kraujo donorystės akciją. Nuoširdžiai džiaugiamės įstaigos darbuotojais, panorusiais prisidėti prie šios kilnios iniciatyvos, kurios metu virš 10 darbuotojų paaukojo kraujo. Visiems kraujo donorams įteiktos atminimo dovanėlės.

Skaityti daugiau: Džiaugiamės...