Meniu Uždaryti

Istorija

SVEIKI,

apsilankę mūsų svetainėje. Panevėžys – vienas sportiškiausių Lietuvos miestų. Viena iš būsimų garsių sportininkų kalvių – Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, kuriame kultivuojama 15 sporto šakų: lengvoji atletika, dziudo, graikų ir romėnų imtynės, boksas, triatlonas, dviračių (plentas ir trekas) sportas, sunkioji atletika, orientavimasis, irklavimas, krepšinis, rankinis, tinklinis, stalo tenisas, šachmatai, regbis. Šiuo metu per 1200 jaunųjų sportininkų ugdo  60 Kūno kultūros ir sporto centro trenerių.

Eilę metų kompleksiniuose renginiuose – Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo sporto žaidynėse Panevėžio miesto sportininkai tampa nugalėtojais ir prizininkais.

Panevėžys ne kartą buvo minimas kaip sportinis miestas tiek renginiais, tiek ir pasiekimais. Europos dviračių treko elito čempionatas, Europos vyrų krepšinio čempionato grupės varžybos, kiti gražūs ir nemažiau svarbūs renginiai – mūsų vizitinė kortelė. Tikimės šioje svetainėje rasite visą jums reikiamą informaciją.

 

PANEVĖŽIO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS

Panevėžio miesto savivaldybės Tarybos 2003 m. gruodžio 18 d. sprendimu Nr.1-11-10 „Dėl Panevėžio miesto sporto mokyklų reorganizavimo“ nuo 2004 m. liepos 1 dienos reorganizuotos „Aukštaitijos“, „Olimpo“, V. Variakojo, Futbolo sporto mokyklos jungimo būdu ir įsteigta viena biudžetinė, pelno nesiekianti sporto mokymo ir papildomo ugdymo įstaiga – Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras.

Kūno kultūros ir sporto centras sėkmingai įgyvendina pagrindinį tikslą: propaguoti masinį ir profesionalųjį sportą mieste, rengti pamainą Lietuvos nacionalinėms rinktinėms. Tuo būdu per sportą formuojamas miesto ir Lietuvos pozityvus įvaizdis.

Panevėžio KKSC kultivuojama 15 sporto šakų šiuose skyriuose:

Individualių sporto šakų skyrius: lengvoji atletika, dziudo, graikų – romėnų imtynės, boksas, triatlonas, dviračių (plentas ir trekas) sportas, sunkioji atletika, orientavimosi sportas, baidarių-kanojų irklavimas.

Žaidimų sporto šakų skyrius: krepšinis, rankinis, tinklinis, stalo tenisas, šachmatai, regbis.

English EN Lietuvių kalba LT
Scroll Up Skip to content