Graikų ir romėnų imtynių čempionatas

Savaitgalį Kelmėje vyko Lietuvos imtynių U15 (2006- 2009 m. g.) čempionatas. Jame puikiai kovojo jaunieji Panevėžio sporto centro auklėtiniai. Čempionais tapo Gabija Šakėnaitė ir Vakaris Šakėnas. 3 vietas laimėjo Vladas Bulovas, Paulius Masilionis ir Matas Kutkus. Mažajame finale kovėsi Rokas Zigmantavičius, Vilius Alonderis, Markas Jurys, tačiau jauniesiems sportininkams pritrūko sėkmės ir jie liko garbingoje 5 vietoje. Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvavo vyresnėje amžiaus grupėje, o tai parodo, jog yra labai didelė perspektyva kitiems metams, kada sportininkai jau kovos U15 čempionate ir nebus patys jauniausi . Čempionu tapęs Vakaris Šakėnas buvo pats jauniausias čempionato dalyvis. Viso čempionate dalyvavo 140 dalyvių. Sportininkus čempionatui ruošė treneriai Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.