Lietuvos čempionate sėkmingi mūsų auklėtinių startai

Rugpjūčio pradžioje Trakuose vykusiame baidarių ir kanojų irklavimo Lietuvos čempionate dalyvavo Panevėžio sporto centro auklėtiniai

Šiemet tris dienas vykusiame Lietuvos čempionate puikiai pasirodė mūsų sportininkai treniruojami P. Bespalovo, D. Vaičikonienės ir V. Vaičikonio.

Jau pirmąją dieną sporto centro auklėtiniai 500 m nuotolyje iškovojo medalius. Sidabro medalį baidare dviviete iškovojo G. Srivkinaitė su K. Glemžaite, o moterų keturvietė olimpinėje rungtyje, kurios sudėtyje G. Kotryna, G. Srivkinaitė kartu su elektrėniške G. Pališauskaite bei šiauliete I. Vaitiekūnaite, tapo Lietuvos čempionėmis bei buvo apdovanotos piniginiais prizais.

Antrąją dieną 1000 m nuotolyje baidare vienviete stipriausias Panevėžio baidarininkas L. Šakalys nusileido tik ilgamečiam olimpinės rinktinės nariui R. Nekriošiui ir iškovojo sidabro medalį, baidare dviviete G. Rauckytė su G. Srivkinaite iškovojo sidabro, o G. Kotryna su L. Kepalaite bronzos medalius. Keturviečių klasėje L. Šakalys kartu su R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniais H. Kairiu, R. Sakalausku ir visaginiečiu V. Čiaplinskiu tapo čempionais. Puikiai sekėsi ir moterų keturvietei G. Rauckytei, G. Srivkinaitei, vilnietei G. Šeškutei su elektrėniške G. Pališauskaite – jos taip pat tapo Lietuvos čempionėmis.

Paskutinę dieną varžybos vyko 200 m bei 5000 m nuotoliuose. 200 m nuotolio finalų vaizdo įrašą visi norintys gali rasti youtube platformoje. Čia medalį Panevėžiui kanojų rungtyse iškovojo Ž. Česonis kanoja vienviete 200 m. finišavęs trečias. Baidare dviviete vėl puikiai pasirodė mūsų moterys: K. Glemžaitė su šiauliete I. Vaitiekūnaite čempionių titulus iškovojo labai permainingoje kovoje nugalėjusios antroje vietoje likusias G. Srivkinaitę su elektrėniške G. Pališauskaite. Čempionėmis 200 m nuotolyje baidare keturviete tapo G. Srivkinaitė, K. Glemžaitė su I. Vaitiekūnaite ir G. Pališauskaite. Ilgiausiame čempionato nuotolyje taip pat pavyko iškovoti medalį. Moterų grupėje sidabro medaliu pasipuošė G. Rauckytė.

Šiuo metu stipriausi miesto irkluotojai treniruojasi Trakuose prieš rugpjūčio 14-16 d. vyksiantį Lietuvos jaunių-jaunimo čempionatą. Po jų jauniausi irkluotojai rugpjūčio 26 d. varžysis Lietuvos vaikų čempionate Šiauliuose.