Tarptautinis rankinio turnyras „PANEVĖŽIO TAURĖ- 2019″

Savaitgalyje rugsėjo 14- 15 d. Panevėžio miesto keturiose sporto arenose karaliavo rankinis, vyko tarptautinis XXIII–asis rankinio turnyras“ Panevėžio taurė -2019“. Turnyro organizatoriai –Panevėžio miesto savivaldybės sporto skyrius, Panevėžio KKSC, Raimundo Sargūno sporto gimnazija, asociacija HC “Grifas“, moterų rankinio klubas „Kova“ įdėjo daug pastangų, kad atvykę jaunieji rankininkai galėtų pademonstruoti savo gebėjimus sporto aikštelėse, patirtų gerų emocijų, sutiktų naujų draugų. Turnyre 1-oje mergaičių ir 4 –iose berniukų grupėse varžėsi 44 komandos, apie 660 rankininkų . Panevėžiui atstovavo 6 rankinio komandos . Per dvi dienas buvo sužaista 110 varžybos. Varžybas aptarnavo 15 teisėjų.
Į Panevėžį atvyko ypač pajėgios Estijos ,Latvijos , Lietuvos komandos ,nacionalinių čempionatų nugalėtojos ir prizininkės.
Merginų U-14 grupėje nugalėjo Kauno raj. komanda ,antros –Arukūla (Estija), trečios-Vilniaus SM Tauro rankininkės. Panevėžio KKSC rankininkės (tren. A.Šlektienė) iškovojo 6 vietą-geriausia komandos žaidėja –Uljana Švelnė.
Vaikinų U-18 grupėje Panevėžio taurę iškovojo Vilniaus SM „Tauras“ jaunimo komanda , antroji vieta atiteko Polvos (Estija), o trečioji vieta po baudinių serijos Kauno raj. SM komanda, ketvirti Panevėžio KKSC- R.Sargūno sporto gimnazijos komanda (Treneris M.Vėta), naudingiausiu pripažintas Titas Vaidžiūnas
U-16 grupėje taurė vėl iškeliavo į Vilniaus SM Tauro sporto mokyklą. Antri Estijos Polvos miesto rankininkai Trečią vietą iškovojo Panevėžio KKSC- R.Sargūno sporto gimnazijos (Tren. S.Sokolovas ) komanda , geriausias žaidėjas – Danielius Kairys.
U-14 grupė pajėgiausi buvo Panevėžio KKSC- R.Sargūno sporto gimnazijos rankininkai (tren. V.Burba) kurie finale įveikė Salaspilio SS (Latvija) komandą ,o geriausias komandoje pripažintas Edvinas Šakalys. Trečią vietą po atkaklios kovos iškovojo Polvos (Estija) rankininkai.
Jauniausiųjų U-12 grupėje nugalėtojų taurė įteikta Latvijos Tervetes komandai , antri Elektrėnų SM ,treti Piarnu (Estija) rankininkai. Panevėžio KKSC -1 komandai atiteko aštunta vieta (tren. P.Mečionis)., geriausias žaidėjas –Justas Riselis . Panevėžio KKSC-2 komandos rankininkai (tren. S.Sokolovas ) pasiekė keturias pergales- bet žaidė be konkurencijos. Geriausiu pripažintas Radvilas Adomonis.
Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais, visų komandų geriausi žaidėjai –asmeniniais prizais. Išvykdamos komandos liko patenkintos gerai pavykusiu turnyru, ir jau planuoja atvykti sekančiais metais. Treneriai pasidžiaugė ,kad ypatingą dėmesį šiam tradiciniam rankinio turnyrui parodė ir miesto sporto vadovai .